ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЩОДЕННО з 8:00 до 20:00

Бензопили

8 одиниця(s)

на сторінці

8 одиниця(s)

на сторінці

Посібник з купівлі: вибір найкращої бензопили

Бензинові пилки, як і раніше, дуже популярні з низки причин. По-перше, вони можуть бути більш потужними та довговічними, ніж акумуляторні пилки, хоча вони вимагають більшого обслуговування. Їх також набагато легше заправляти на ходу, оскільки вам просто потрібно мати під рукою каністру з бензином, а не купу резервних батарей.

Коли ви купуєте ланцюгову пилку, перше, що вам потрібно вирішити, чи ви хочете бензопилу або електропилу. Електропили можуть бути відмінним варіантом, особливо якщо ви будете використовувати їх нечасто або протягом коротких періодів часу, якщо вам потрібно щось різати тихо, або якщо ви живете в місці, де використання бензинового обладнання обмежено.

Якщо ви вирішили, що бензопила підійде вам найкраще, ви потрапили куди треба! У цій статті ми дамо кілька порад щодо вибору кращої бензопили для ваших потреб у різанні деревини.

Розберемося в напрямних шинах та пильних ланцюгах

Хороше правило, про яке слід пам'ятати: шина бензопили повинна бути на 2 дюйми довшою за деревину, яку ви ріжете. При покупці пили в комплект поставки входить шина, що направляє певної довжини. Обов'язково перевірте, чи може бензопила використовувати напрямні шини іншої довжини. Це може бути вказано в характеристиках пилки або потрібно пошукати інструкцію на сайті виробника.

Існує три основні типи ланцюгів для бензопили

  1. Низькопрофільні ланцюги призначені для зменшення віддачі менш досвідченим користувачам бензопили. Кути зрізу закруглені.
  2. Напівдолотоподібні ланцюги хороші для універсального різання. Вони добре працюють як із твердими, так і з м'якими породами деревини. Ріжучі кути закруглені, але не так сильно, як у низькопрофільних ланцюгів, і існує більший ризик віддачі. Злегка закруглені ріжучі кути означають, що ланцюги не затупляються так швидко, як ланцюги з долотом.
  3. Ланцюги з долотом швидше ріжуть тверду деревину. Однак вони також швидше тупляться, а підвищений ризик віддачі робить їх менш безпечними у використанні, особливо якщо у вас недостатньо досвіду поводження з бензопилами. Зазвичай лише професіонали використовуватимуть ланцюги з долотом.

Ланцюг затупився і вимагає заточування або заміни, якщо:

  • - Щоб врізатись у деревину, вам потрібно докласти зусилля. Гостра пила легко увійде до деревини.
  • - Ланцюг димить під час роботи, хоча повністю змащений.
  • - Край різу рваний, замість тирси пасма деревних волокон або великі шматки деревини.
  • - Ланцюгова пилка підстрибує, деренчить або тягне в одному напрямку.

Потужність бензопили

Крім довжини напрямної шини, ви також можете підбирати бензопилу за об'ємом двигуна. Це пов'язано з тим, наскільки потужною буде пилка. Ви побачите потужність двигуна, вказану у кубічних сантиметрах. Чим вище число, тим сильніше пила і тим довші напрямні шини вона може використовувати.

  • - Двигун об'ємом від 30 до 40 куб.см підійде для легкого збирання та обрізання невеликих гілок дерев. (рівень потужності можна порівняти з більшістю акумуляторних пилок).
  • - Двигун об'ємом від 40 до 60 куб.см буде гарним вибором для розпилювання дров або валки невеликих дерев (порівняно з акумуляторними пилками на 60 В або 80 В).
  • - Двигун об'ємом від 60 до 120 куб.см підходить для більш вимогливого професійного використання (у цьому діапазоні потужності немає порівнянних акумуляторних пилок).

Як ви будете використовувати бензопилу

Те, що ви хочете робити з бензопилою, визначає, який тип пилки вам знадобиться. Якщо ви просто хочете підстригти гілки в будинку, вам не знадобиться дуже сильна пилка. Однак, якщо ви професійний лісоруб, вам знадобиться потужна бензопила, яка зможе працювати з вами весь день.

  1. Легке обрізання легко виконати за допомогою легкої домашньої пили з довжиною різальної шини від 6 до 12 дюймів і двигуном об'ємом від 25 до 45 куб.
  2. Розпилювання дров та прибирання ділянки після урагану залежать від того, наскільки великі дерева, які ви рубаєте, але для цього підійде побутова бензопила середнього класу з шиною від 14 до 18 дюймів та об'ємом двигуна від 40 до 60 куб.
  3. Для різання у важких умовах потрібні потужні професійні пилки, часто з різальними шинами довжиною понад 20 дюймів та двигунами об'ємом від 50 до 120 куб.
  4. Різання всередині дерева найкраще виконувати арбористською пилкою з верхньою рукояткою (ці пили використовують тільки професіонали).

Майте на увазі, що багато бензопили дозволяють використовувати напрямні шини різної довжини. Якщо ви почнете з покупки пилки для легкої обрізки і виявите, що вам потрібна довша напрямна шина, щоб спиляти кілька дерев, вам не обов'язково купувати нову пилку, якщо двигун досить потужний. Якщо ви часто використовуєте пили для різних завдань (наприклад, легка обрізка дрібних гілок і валка великих дерев), то вам, ймовірно, захочеться придбати як мінімум дві різні бензопили.

Особливості, на які варто звернути увагу

Звужуючи вибір бензопили в залежності від того, як ви її використовуватимете, зверніть увагу і на інші корисні функції.

  • Передній захист руки: захищає ліву руку та зап'ястя, що не знаходяться на спусковому гачку, у разі віддачі. Бензопили в лівій конфігурації не виробляються.
  • Гальмо ланцюга - функція безпеки, яка зупиняє ланцюг при різкому русі пили, наприклад, у разі віддачі.
  • Запобіжний дросель: механізм, який не дозволить натиснути на гачок, якщо ви не тримаєте задню рукоятку, запобігає випадковому прискоренню ланцюга.
  • Уловлювач ланцюга: планка, що виступає в нижній частині пили, яка зупинить обертання ланцюга, якщо вона порветься або зійде з шини.
  • Захист задньої ручки: це розширення задньої ручки, воно призначене для запобігання травмам рук у разі розриву ланцюга або сходу з шини.
  • Дросель: допомагає запустити холодний двигун, обмежує подачу повітря в карбюратор, роблячи повітряну суміш збагаченою.
  • Антивібрація - функція комфорту, яка спрощує використання бензопили та знижує стомлюваність оператора. Це система, що складається з гумових втулок або гвинтових пружин між двигуном та рукоятками, система знижує вібрації пили в руках оператора.
  • Легкий запуск - ця функція може називатися по-різному, наприклад, пружинний пуск, і вона призначена для полегшення запуску бензинових пилок.
  • Глушник і іскрогасник: глушник знизить шум двигуна, іскрогасник - це екран, що утримує іскри, які можуть спричинити пожежу, що летять з двигуна.
  • Автоматична маслянка - змащує ланцюг під час різання, тому вам не потрібно забувати його активувати.
  • Регулювання ланцюга - функція, яка дозволяє регулювати натяг ланцюга без використання додаткового інструменту.

Засоби індивідуального захисту під час роботи з бензопилою

Майте на увазі, що навіть за наявності таких засобів безпеки, як система гальмування ланцюга вам все одно доведеться носити захисне спорядження при роботі з бензопилою. Рекомендоване захисне спорядження включає:

  1. Захист очей із бічними щитками.
  2. Захист органів слуху: беруші або навушники.
  3. Черевики або туфлі зі сталевими шкарпетками та ковзною підошвою.
  4. Каска для захисту від гілок, що падають.
  5. Чохли або штани із захистом від порізів для захисту ніг.
  6. Рукавички із посиленими поверхнями захоплення.

Ось найкращі рекомендації щодо роботи з бензопилою:

  • - Міцно тримайте бензопилу під час запуску та тримайте пилу на землі.
  • - Ніколи не пиляйте пилку, перебуваючи на сходах, і не використовуйте пилку вище рівня плечей.
  • - Не пиляйте кінчиком ланцюга та шиною, може виникнути віддача у ваш бік.
  • - Слідкуйте за тим, щоб ланцюг був правильно заточений, натягнутий і змащений, щоб прискорити різання та запобігти віддачі.
  • - Переконайтеся, що ланцюг правильно натягнутий. Ослаблений ланцюг може зісковзнути з направляючої шини і повернутись у бік оператора.
  • - Ніколи не використовуйте бензиновий інструмент у приміщенні. Бензопили виробляють чадний газ, який потенційно смертельний.

Обслуговування бензопили

Перед використанням бензопили виконайте такі дії:

  • - Ознайомтеся з посібником користувача та дотримуйтесь рекомендацій виробника.
  • - Перевірте двигун на наявність витоків, тріщин та пошкоджень.
  • - Перевірте дросельну заслінку, повітряну заслінку, блокування клавіші запуску та вимикач зупинки.
  • - Перевірте гальмо ланцюга.
  • - Перевірте ланцюг бензопили та шину бензопили на предмет пошкоджень – погнутих зубів або викривленої напрямної.
  • - Переконайтеся, що ланцюг правильно вирівняний на напрямній шині та відрегулюйте натяг ланцюга відповідно до рекомендацій виробника.
  • - Перевірте планку, рівень палива та олії.
  • - Якщо ви не плануєте використовувати пилку протягом тривалого часу, злийте паливо та олію. Запустіть двигун бензопили до повного вироблення палива, поки карбюратор не висохне.

Бензопили, які ми рекомендуємо

Каталог складається з моделей, які, як ми знаємо з перших рук, підходять для роботи та мають розумну ціну. Тут ви знайдете широкий вибір бензопил для домашнього та професійного використання з довжиною напрямної шини від 12 до 36 дюймів. У нас також є сервісний центр з технічного обслуговування та ремонту бензопил.

Купити бензопилу: інформація для покупців

Якщо у вас виникла необхідність купити бензопилу, але ви не можете визначитися, яка саме модель вам потрібна, зателефонуйте нашим фахівцям і допоможуть підібрати потрібний інструмент, проконсультувавши вас по телефону. Усі бензинові пили проходять передпродажну підготовку для того, щоб покупець отримав готовий до роботи інструмент.

Відправлення- Наступного дня після оформлення замовлення
Доставка- Доставка Новою Поштою від 140 грн
Оплата- Оплата при отриманні
Гарантії- Офіційна гарантія від виробника. Заповнений гарантійний талон з печаткою
Обмін та повернення- Згідно закону України «Про захист прав споживачів»