ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЩОДЕННО з 8:00 до 20:00

Будівельні фени

16 одиниця(s)

на сторінці

16 одиниця(s)

на сторінці

Купити будівельний фен

Будівельний фен виробляє потік розігрітого до певної температури повітря, за допомогою якого можна локально і безпечно нагріти будь-яку поверхню. Багато хто називає його пістолетом гарячого повітря, повітродувкою, термодувкою, технічним або промисловим феном. Але суть та сама, потік гарячого повітря обробляє робочу поверхню. Залежно від призначення фен розігріває, сушить, паяє, плавить, розм'якшує, розтоплює, продує, склеює, розморожує та виконує безліч інших функцій. Перш ніж купити промисловий фен, визначимося як вибрати будівельний фен та розглянемо його основні характеристики.

Потужність будівельного фена

Продуктивність будівельного фена залежить від його потужності. Чим вище потужність інструменту, тим вищою буде максимальна швидкість та температура потоку повітря. Для побутових потреб достатньо буде купити будівельний фен потужністю до 1,5 кВт. Цієї потужності буде цілком достатньо для короткочасної роботи в умовах квартири або невеликої майстерні. Для роботи з виробництва потрібен професійний промисловий фен високої потужності. Потужність професійних моделей може сягати 2,5 кВт.

Швидкість потоку повітря

Що цей показник, то швидше нагріється потрібна поверхню чи робочий об'єкт. Побутові фени розганяють повітря до 600 л/хв. У професійних моделей цей показник може сягати 850 л/хв. І якщо вам необхідно купити будівельний фен, вибирайте потрібну модель залежно від ваших потреб та завдань. Дешеві побутові моделі не зможуть впоратися з високим навантаженням та складною роботою. Максимум, на що вони здатні, це допомогти вам обдерти стару фарбу зі столярних виробів, розплавити руберойд для ремонту даху або розпалити вугілля в мангалі на пікніку. Навпаки, дорогі промислові фени здатні впоратися практично з будь-яким поставленим завданням і варіанти їх застосування можна перераховувати до безкінечності.

Температура потоку повітря

Максимальна температура будівельного фена залежить від його потужності та призначення. Побутові інструменти нагріють повітря до 500°С, професійні до 700°С. У побутових фенів може бути як ступінчасте, так і плавне регулювання температури. У професійних моделей практично завжди регулювання темпуратури плавне і є функція холодного обдування, для швидкого охолодження робочої поверхні та самого інструменту. Плавне регулювання може здійснюватися як механічним способом, і електронним. Зазвичай, при наявності електронного регулювання температури повітряного потоку, всі дані відображаються на цифровому дисплеї. Сучасні професійні моделі вміють утримувати постійну температуру в заданих межах, незалежно від швидкості потоку та зовнішніх факторів.

Основні функції технічного фена

  • Регулювання температури (зустрічається у побутових фенів як плавне, так і ступінчасте);
  • Регулювання швидкості потоку (зустрічається у побутових фенів, переважно ступінчаста);
  • Підтримка заданої температури незалежно від сили обдування (зустрічається лише у професійних моделей);
  • Вбудована пам'ять на кілька температурних налаштувань (зустрічається лише у дорогих професійних моделей).

Комплектація

Найчастіше будівельні фени комплектуються різними насадками-форсунками, за допомогою яких можна формувати потік гарячого повітря під виконання певних завдань. Іноді в комплекті йдуть різноманітні скребки та скоби, що полегшують роботу з інструментом. Дуже зручною є допоміжна петля, за допомогою якої можна підвішувати фен як у процесі роботи, так і під час перерви. Деякі побутові моделі оснащуються плоскою платформою у задній частині корпусу, яка утримує фен у стійкому положенні на рівних поверхнях. Кейс для транспортування та зберігання технічного фена дозволяє містити інструмент та насадки в одному місці та завжди готовими до роботи.

Догляд за будівельним феном

Перед початком роботи уважно вивчіть технічну документацію вашого інструменту. Пам'ятайте, що дотримуючись рекомендацій виробника, ви значно збільшите термін служби фена. Будівельні фени дуже чутливі до падіння та тривалих перегрівів. Не працюйте побутовим феном тривалий час за максимальної температури, рекомендується кожні 10-15 хвилин давати охолонути такому інструменту. Завжди дотримуйтесь рекомендацій виробника, при виборі режиму роботи з тими чи іншими матеріалами. Після закінчення роботи, перш ніж розмістити технічний фен в упаковку для зберігання, переконайтеся в тому, що нагрівальні елементи охолонули і при необхідності продуйте його холодним повітрям до повного охолодження. Краще купити будівельний фен у пластиковому кейсі. У такому разі інструмент і все приладдя до нього буде зручно перевозити та зберігати, т.к. картонна упаковка не довговічна.

Безпечна робота технічним феном

Будівельний фен є електронагрівальним приладом підвищеної небезпеки. Щоб уникнути травм та пожежонебезпечних ситуацій, під час експлуатації неухильно дотримуйтесь рекомендацій виробника. Під час роботи з лакофарбовими матеріалами забезпечуйте достатню вентиляцію та використовуйте респіратор для захисту органів дихання. Уникайте контактів відкритих ділянок тіла із металевими частинами фена. Щоб уникнути перегріву та поломки, не перекривайте вентиляційні отвори корпусу термофена під час роботи.

УВАГА!!! Категорично забороняється використовувати будівельний фен для сушіння волосся та відкритих ділянок тіла.