ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЩОДЕННО з 8:00 до 20:00

Дрилі

11 одиниця(s)

на сторінці

11 одиниця(s)

на сторінці

Дрилі

Електричний дриль є одним із найбільш затребуваних інструментів. Вона знаходить своє застосування і в побуті, і на виробництві, і на будмайданчику. Ви можете зустріти її в гаражі, майстерні або в арсеналі домашнього майстра. Саме завдяки дрилю ви можете швидко та без клопоту встановити полицю на кухні, повісити картину у вітальні та прикріпити новий карниз у спальні. А вже якщо ви затеяли ремонт у квартирі, то вам точно не обійтися без допомоги ударного дриля.

Основні види електродрилів

Залежно від своїх технічних характеристик, конструктивних особливостей та області застосування, дриля поділяються на кілька категорій: дриль-шуруповерт, ударний дриль, кутовий дриль, дриль-міксер. Розглянемо докладно кожен із цих видів.

Дрель-шуруповерт

Електричний дриль-шуруповерт призначений для свердління невеликих отворів і для роботи з дрібним кріпленням. Такі дрилі найчастіше оснащуються самозатискним патроном під оснащення діаметром до 10 мм, мають компактні розміри та невелику вагу. Завдяки швидкозатискному патрону можлива швидка зміна оснастки однією рукою, будь то свердло або бита під шурупи. Закручувати шурупи у різні за щільністю матеріали можливо завдяки функції регулювання моменту затягування.

Ударний дриль

Існує думка, що доцільніше купити окремо ненаголошений дриль та перфоратор, і що кожен інструмент окремо краще виконувати свої функції. Проте великою популярністю користуються саме ударні дриля, тобто. дриля які можуть працювати в режимі свердління та в режимі свердління з ударом. Якщо у вас немає необхідності бурити велику кількість отворів діаметром понад 13 мм у бетоні або камені, вибирайте ударний електродриль. Її покупка обійдеться вам суттєво дешевше від комплекту «дриль та перфоратор».

Кутовий дриль

Кутовий дриль відноситься до категорії ненаголошених дрилів і призначений для свердління отворів у важкодоступних місцях. Так само цей інструмент застосовують у процесі збирання корпусних меблів. Мала відстань від задньої частини корпусу редуктора до закінчення свердлильного патрона дозволяє використовувати кутовий дриль там, де не поміститься звичайна через свої розміри. Даний інструмент найчастіше оснащується швидкозатискним патроном та імпульсним режимом роботи. Даний режим дозволяє в момент ривка отримувати високий крутний момент і викручувати кріплення, що застряг у міцному матеріалі.

Дрель-міксер

Цей інструмент допоможе вам при розмішуванні фарби, змішуванні густих і в'язких будівельних сумішей, замішуванні невеликих обсягів бетону. Від решти дрилів її відрізняють посилений редуктор, потужний двигун і відповідно більша вага, низькі обороти обертання та спеціальної форми рукоятки, що дозволяють працювати міксером у вертикальному положенні. Дриль-міксер також можна використовувати для свердління отворів свердлами великого діаметру, коронками та фрезами. Зверніть увагу, що зазвичай такий інструмент не оснащується муфтою, що розчіплює, тому в разі заклинювання оснастки в процесі свердління, цілком можливо отримати травму.

Вибір оснащення

Для електричних дрилів існує безліч різноманітних насадок. Сюди відносяться свердла та коронки. Звичайні свердла по дереву: центрові, спіралеподібні, перові та гвинтові; свердла по металу зі спіральними канавками; свердла по бетону з переможними напайками; свердла з зинковкою та під конфірмат; різноманітні фрези та свердла Фостнера – всі ці насадки призначені для отримання отворів заданого діаметра різних матеріалах. Різні коронки можуть бути з твердосплавними напайками для металу, дерева та універсального застосування. Використання коронок дозволяє отримати отвори великого діаметра без суттєвого навантаження на дриль.
Для полірувальних робіт також є великий асортимент насадок. Вони можуть бути закріплені як на штоку (фетрові або повстяні), так і на гумовій тарілці за допомогою липучки, що дозволяє швидку заміну полірувального кола. Для металевих поверхонь використовуються дротяні та пелюсткові щітки. Завдяки таким насадкам, використовуючи електродриль можна відшліфувати металеву заготовку, прибрати іржу і очистити край від гострих задирок, зістарити деревину або вирівняти пластик, відполірувати забарвлену поверхню до дзеркального блиску і зняти стару фарбу.

Робота з електродрилем

Перед початком роботи потрібно правильно вибрати оснащення, залежно від типу поверхні, з якою вам доведеться працювати. Якщо це бетонна стіна, то вибирайте свердло по бетону з переможною напайкою, якщо метал - свердло по металу, відповідно для дерев'яних поверхонь вибирайте свердла по дереву потрібного розміру. Вибране оснащення необхідно закріпити в патроні дриля. Якщо інструмент оснащений ключовим патроном, необхідно затискати свердло за допомогою спеціального ключа, що йде в комплекті з дрилем, поперемінно затискаючи кожен з трьох кулачків патрона. Якщо самозатискний патрон, достатньо вставити в нього свердло, однією рукою затиснути зовнішню частину патрона, а іншою рукою злегка натиснути на кнопку пуск і кулачки патрона надійно затиснуть оснастку. Щоб зняти або замінити свердло, достатньо переключити режим реверсу і повторити вищезазначені дії. Шпиндель редуктора обертатиметься в протилежний бік і патрон звільнить свердло.
Правильно виберіть режим роботи вашого дриля. Якщо перед вами цегляна або бетонна поверхня, вибирайте ударний режим. Під час роботи утримуйте інструмент горизонтально щодо робочої поверхні, одночасно із зусиллям натискаючи на основну та додаткові ручки по ходу свердління. Швидкість обертання свердла регулюйте натисканням на кнопку увімкнення. Чим вище зусилля натискання, тим вища швидкість обертання. Якщо свердло застрягло або заклинило в матеріалі, відразу ж відпустіть кнопку включення, вийміть його за допомогою режиму реверсу.
Для свердління отворів заданої глибини використовуйте глибиномір. Заздалегідь виставивши глибину свердління вам не доведеться кілька разів зупиняти роботу і заміряти глибину отвору. Після закінчення робіт вийміть оснастку з патрона та очистіть інструмент від будівельного пилу. Таким чином ви суттєво продовжите термін його служби.

Купити дриль ударний в нашому магазині можна вибравши з більш ніж 20 виробників, таких як: Bosch, DWT, Forte, Intertool, Makita, Maktec, Stern, Vitals, Алмаз, Арсенал, Булат, Граніт, Зеніт, Протон, Росмаш, Ростех, Сталь, Старт, Темп, Елпром і т.д. Це і відомі європейські виробники та маловідомі китайські. Незалежно від походження, весь інструмент пройшов сертифікацію в Україні та забезпечується гарантією від 6 місяців до трьох років від дня продажу. Якщо у вас виникла необхідність купити електродриль, але ви не можете визначитися, яка саме модель вам потрібна, зателефонуйте нашим фахівцям і вони допоможуть підібрати потрібний інструмент, проконсультувавши вас по телефону. Усі електродрилі перед продажем проходять перевірку в сервісному центрі для того, щоб покупець отримав готовий до роботи інструмент.